GERİ

GERİ

WhatsApp, kullanıcılarına sunacağı yeni özelliği ile birlikte kurumsal firmalara hizmet vermeye başlayacak. Böylelikle mesajlama uygulaması, Slack ve Microsoft Team'e rakip olacak.

 

Neredeyse her dört kişiden üçü popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ı aktif olarak kullanıyor. WhatsApp yetkililerinin almış olduğu karar ile birlikte mesajlaşma uygulamasını işletmeler için geliştiriyor.

 

WhatsApp, Slack ve Microsoft Team'e rakip oluyor!

WhatsApp Enterprise, ile gelen yeni özelliklerle WhatsApp, Slack ve Microsoft Team'e rakip olarak büyük bir darbe vurmak istiyor. Şu anlık beta aşamasında olan bu özellikle WhatsApp, Slack ve Microsoft Team uygulamalarının dikkat çeken özelliğini kullanıcılarına sunmayı hedefliyor. Beta sürümü ile birlikte iş platformuna özel yenilikler getiren yetkililer, çalışanların aralarında daha rahat ve kolay bir şekilde organize olmaları adına önemli bir adım atarak Microsoft Team ve Slack uygulamasına alternatif olacak. İlk önce iOS kullanıcılarına beta olarak sunulacak bu özellik daha sonra Android kullanıcıları için sunulması bekleniyor.

 

Şimdilik WhatsApp yetkilileri tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da, ilerleyen günlerde gerekli açıklamanın yapılması bekleniyor.

WhatsApp kurumsala da geliyor

14 Şubat 2017

WhatsApp kurumsala da geliyor

WhatsApp, kullanıcılarına sunacağı yeni özelliği ile birlikte kurumsal firmalara vermeye...     (kaynak:shiftdelete.net)

<

© 2015 Copyright & Designed by Arsel Group Medya