FAALİYETLERİMİZ

 

Doğru strateji, sonuç odaklı planlama

STRATEJİK PLANLAMA

Müşteri ihtiyaçlarına özel ve yüksek standartta hizmet vermek üzere çalışan ekibimiz, düzenli rapor ve araştırma paylaşımlarının yanı sıra entegre iletişim ve yaratıcı fikirler konusunda uzmanlaşmıştır. Araştırmadan yola çıkarak, müşteri pazarlama hedeflerine paralel medya stratejileri ve yaratıcı medya kullanım fikirleri  geliştirmekteyiz.

 

YEREL MEDYA PLANLAMA VE SATIN ALMA

Tüm Türkiye’de yerel radyolar, yerel gazeteler, yerel televizyonlar başta olmak üzere yerel dergiler ve şehir bazlı açıkhava reklamcılığı gibi birçok alanda medya planlama ve satın-alma hizmeti vermekteyiz.

 

Müşteriler için tasarlanmış reklam kampanyaları için en doğru mecranın seçimi, doğru zamanın belirlenmesi ve çalışmanın ilgili hedef kitleye ulaştırılması için doğru medya planlaması ve satın alımı gerçekleştirmekteyiz.

 

TV PLANLAMA VE SATIN ALMA

TV izleme verileri çok sıkı takip edilerek; meydana gelen değişimlerin nedenleri ve sonuçları ayrınıtılı şekilde analiz edilir ve bu analizlere göre doğru aksiyonlar alınır. Ayrıca, ürün ve kampanya içerikleri doğrultusunda yaratıcı entegrasyon ve alternatif çözümler geliştirilir. Müşterilerimizin aktif olduğu kategorilerdeki rekabetin TV reklamları günlük olarak takip edilerek, videoları ile birlikte raporlanmaktadır.

GAZETE & DERGİ PLANLAMA VE SATIN ALMA

Basın konusundaki uzman ekibimiz,  satın alma, planlama  ve proje geliştirme konusunda hizmet vermektedir. Sektöre yönelik basın araştırmaları yetkinlikle kullanan ekibimiz, müşteri pazarlama ihtiyaçlarına entegre olarak öneriler geliştirmekte ve sunmaktadır.   Müşterilerimizin aktif olduğu kategorilerdeki rekabetin basın ilanları günlük olarak takip edilerek, görselleri ile birlikte raporlanmaktadır.

 

RADYO PLANLAMA VE SATIN ALMA

Uzman ekibimiz, satınalma, planlama ve proje geliştirme konusunda hizmet vermektedir. Sektöre yönelik dinleme araştırmalarına paralel olarak hazırlanan medya planlarında; marka ihtiyacı, hedef kitle ve maliyet optimizasyonu gibi parametreler göz önüne alınmaktadır. Müşterilerimizin aktif olduğu kategorilerdeki rekabetin radyo reklamları günlük olarak takip edilerek, yaratıcı çalışmaları ile birlikte raporlanmaktadır.

AÇIKHAVA PLANLAMA VE SATIN ALMA

Açıkhava & mekan içi tüm mecraların kullanımlarına yönelik satınalma hizmetinin yanı sıra, entegre iletişime uygun fikirlerle farklılaşan projeler geliştirmek konusunda uzmanız. Müşterilerimizin aktif olduğu kategorilerdeki rekabetin açıkhava reklamları haftalık olarak takip edilerek, görselleri ile birlikte raporlanmaktadır.

 

SİNEMA PLANLAMA VE SATIN ALMA

Klasik kullanım olan ekran reklamın yanı sıra, mecrada sponsorluklar, fuaye alanı etkinlikleri, interaktif proje uygulamaları planlanmaktadır. Haftalık izleyici sayıları bilgilerinin düzenli takibi ile, kampanya bazında izleyici sayısı hedefleri belirlenir ve yayın dönemi içerisinde takip edilir.

 

DİJİTAL & MOBİL PLANLAMA VE SATIN ALMA

Yeni çağ teknolojilerine paralel olarak gelişim ve trendleri yakın takip eden uzman ekibimiz, müşterilerimize dijital planlama ve satın alma konusunda geniş hizmet sunmaktadır.

 

AMBIENT MEDYA PLANLAMA VE SATIN ALMA

Hedef kitledeki tüketiciye yönelik ve satış odaklı olma özelliğiyle öne çıkan ambient medya, hayatımızda var olan her objeyi marka iletişim mecrasına dönüştürme olanağına sahip olduğu için diğer mecralara göre akılda kalmayı ve hatırlanmayı daha kolay hale getiriyor. Ülkemizde ve dünyadaki trendleri takip eden uzman ekibimizle, marka ile hedef kitle arasında yüz yüze ilişki kuran ambient medya uygulamaları hizmeti sunmaktayız.

 

MARKA VE MARKA DANIŞMANLIĞI

Sizi rakiplerinizden ayırt eden markanızın bilinir olması, korunması ve imaj yönetimi gibi marka çalışmalarının yanı sıra markanızı geliştirmeye yönelik stratejiler geliştiriyor ve kapsamlı bir marka çalışması yapıyoruz. Markanızın tüm mecralardaki iletişimini komple bir reklam dili ve stratejisi ile yönetiyoruz.

 

İletişim Stratejileri Geliştirme – Marka Oluşturma ve Geliştirme – Marka Danışmanlığı – Marka Yönetimi – Stratejik Pazarlama Çözümleri – Kurumsal Kimlik Kazandırma – Kurumsal Kimlik Danışmanlığı

 

GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI

Kurum içi ve dışı sizi temsil edecek olan kurumsal kimliğinizi oluşturan tüm görsel öğelerin tasarımını kurumsal imajınıza en uygun şekilde yapıp, yaptığınız iş hakkında önemli fikir veren ve kimliğinizi yansıtan logonuzun tasarımını yapıyoruz. Doğru reklam stratejileri ile indoor ve outdoor reklamlarınızı kreatif yönümüzle tasarlıyoruz.

WEB SİTESİ TASARIMI

Web Sitenizi projelendirirken fiziki anlamdaki hedefleriniz ile örtüşen sistemler tasarlıyoruz. Görsel tarafı çok kuvvetli ve ziyaretçinin beklentilerini iyi tahlil eden, özgün siteler tasarlıyoruz.

 

REKLAM FİLMİ & PRODÜKSİYON

Arsel Group Medya olarak sektöründe öncü saygın müşterilerimize

hizmet veriyoruz. Önce ihtiyacınızı belirliyor, sonra fikri buluyor, konseptini belirliyor, senaryoyu yazıyor ve filmin çekimlerini yaparak reklam filminizi oluşturuyoruz. Reklam filmini oluşturduktan sonra filmin hedef kitlenize en uygun mecralarda yayınını sağlamak amacıyla medya satın almasını yapıyor, ürün ve hizmetlerinizi milyonlarca izleyiciye etkin bir şekilde tanıtmanıza yardımcı oluyoruz.

<

© 2015 Copyright & Designed by Arsel Group Medya